Servis bazénů a vířivých van

Blíží se letní sezóna a vy se chystáte zprovoznit vaši vířivou vanu nebo bazén? Před zimou jste ji kvalitně zazimovali , ale sami si na uvedení do chodu netroufnete? Potřebujete odbornou pomoc. Nechcete něco špatně zapojit nebo nesprávně uvést do chodu. Mohlo by se vám to vymstít a napáchali byste škod víc než když si necháte poradit od odborníka.

bazén

SPA AQUA vám zajistí kvalifikovaný servis, který vám provedou zkušení odborníci. Zajistí vám veškerou dokumentaci a záruku na danou opravu, či údržbu. Nabízí i pozáruční servis, opravy, zazimování nebo přípravu na sezónu. Tato firma má své pole působnosti v Praze a zajímají se o servis a opravy vířivých van, ale i bazénů. 

oprava

  • V jejich poskytovaných službách narazíte na rozsáhlou nabídku. Zajišťují celkovou přípravu van a bazénů na letní sezónu. Čištění masážního a cirkulačního potrubí, kontrola těsnících spojů, schopnost funkce dávkovačů, kontrola filtrace. Při zjištění závady její chybu napraví. Uvedou bazén nebo vanu do skvělé formy a připraví jí na sezónu. Veškeré práce spojené s technickým provozem. Revize a opravy.

  • Kontrolují kvalitu vody. Zda není pro chod vířivek nebo bazénu voda příliš tvrdá nebo jestli splňuje nařízené podmínky. Jestli tak není zajistí optimální podmínky kvality vody. Doplnění chemie a  seřízení automatických dávkovačů. 

  • Při poruše zajistí nonstop pohotovostní služba opravu. Výměnu špatných dílu a zprovoznění. Výměna masážních motorů, ozony, trysky, potrubní systém  a cirkulační motory. Jestli už je stávající zařízení zastaralé, provádí renovaci. Zajistí montáž nového zařízení jeho servis a údržbu. 

  • K údržbě bazénů a van dodají kvalitní chemii a další potřebný materiál. Tak, aby váš bazén mohl skvěle fungovat.

  • Servis a opravy bazénových čerpadel http://servisvirivychvan.cz/sluzby/servis-van/

Někdy je lepší nechat servis na profesionály, kteří se v tom vyznají. Mají speciální profesní zkušenosti a zajistí rychlou a kvalitní práci. Nonstop služba vám pomůže v jakoukoliv hodinu.