UNICA Colors rozzáří váš domov

Počátky francouzské společnosti Schneider Electric sahají do 19. století, kdy se bratři Schneiderovi rozhodli investovat do hutí Creusot, což jim umožnilo přední postavení v oblasti ocelářství a strojírenství. Stávají se klíčovým hráčem ve zbrojním průmyslu, o nějaký čas později společnost přechází na rozvíjející se trh s elektřinou, kde působí dodnes. A přináší sem stále nové inovace, díky nimž je již 180 let úspěšná a zákazníky oblíbená. V současnosti patří mezi firmy poskytující nejmodernější výrobky z oblasti softwaru, kritického napájení či inteligentních sítí.
Mnoho let se Schneider Electric těší také úspěchu na poli vypínačů a zásuvek. rozsvícená žárovka (v lampě)Za tuto dobu již představila nemalé množství modulárních řad, z nichž si vybere snad každý. Navíc se jedná o cenově dostupné produkty poskytující vysokou kvalitu, takže jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Jednou z nejnápadnějších řad, co se barevnosti týká je UNICA Colors. Je vybavena dekorativními rámečky ve spoustě barev, které splynou s každým interiérem. Při jeho změně se jednoduchou výměnou, kterou zvládnete sami, znovu barevně přizpůsobí. Velkou předností je to, že se nejedná o nákladnou investici, postačí pouze pár korun.lampička na nočním stolku
UNICA Colors https://www.lightpark.cz/schneider-unica-colors/nabízí hned několik barevných variant. Barva samotného rámečku a přístroje je pouze polar (sněhově bílá) a marfil (krémová), nabídka dekorativních rámečků je ale vcelku široká: rojo (červená), polar (bílá), silver (stříbrná), champagne (lehce nazlátlá), technico (tmavě šedá), marfil (béžová), cream (krémová), amarilo (žlutá), beige (béžová), dorado (zlatá), bronze (bronzová), musgo (mechová), verde (zelená), azur (azurově modrá), glacier (ledově modrá), blue (modrá), indigo (tmavě modrá), grafit (tuha), teracota (oranžová) a violeta (fialková). Ať už zvolíte kteroukoli z těchto barev, slaďte ji s vaším interiérem. Vytvoříte tak pomyslnou třešničku na dortu, kterou vaše návštěvy i vy samotní jistě oceníte.

4.7/5 - (4 votes)